Високо напрежение унищожи електроуреди
Високо напрежение унищожи електроуреди / netinfo

Жена се оплака в полицейското управление във Враца от висок волтаж. По нейни думи, на 1 март около 13,30 часа са унищожени всички електроуреди във вилата й във врачанските лозя, както и част от обзавеждането. Напрежението в мрежата според потърпевшата е било 300 волта. За случая е уведомена Районна прокуратура.