Приключи двудневното обучение на 17 служители от Областна администрация – Враца за вземане на правилни, управленски решения в екстремни и кризисни ситуации.
За първи път екип на областна администрация в България разрешава казуса за лидерството в управлението.Служителите решиха успешно над 40 управленски казуса. Досега подобно обучение са минали 5 областни администрации в страната.