Улесняват гражданите в областна администрация
Улесняват гражданите в областна администрация / netinfo

Киоск-терминал беше монтиран днес в сградата на областната администрация във Враца. Той представлява монитор с компютърно устройство, чрез което всеки един посетител може да получи информация за услугите на администрацията и необходимите документи за тях. Терминалът е монтиран по проект "Постигане на по-добро управление чрез повишаване на публичността и прозрчаността в работата на областните администрации", който е на стойност 524 хил. лв. Такива киоск-терминали ще бъдат монтирани и в областните администрации на Видин, Монтана, Плевен и Ловеч.