Турнирни успехи за врачанските полицаи
Турнирни успехи за врачанските полицаи / netinfo

Представителите на СК „Спартак" към ОД МВР Враца заеха 3-то място  в състезанието по лична защита / техники за самоотбрана и задържане/, което се проведе в Бургас на 16 и 17 юли. В  Националния преглед по полицейска и лична защита се проведе Държавно първенство на представителни отбори на областните дирекции на МВР.
Отборът на ОД МВР Враца бе в състав:
1. Ивайло Мирославов - РУ МВР АЕЦ  Козлодуй
2. Цветан Георгиев       - „СОД" ОД МВР Враца.
Ръководителят на СК „Спартак" Дамян Петров участва като съдия на състезанията.

По същото време в София се състоя и турнир по стрелба по повод 128 години от създаването на дирекция „Жандармерия". Отборът на СК „Спартак" при ОД МВР Враца зае 4-то място  в отборното комплексно класиране.

Женският отбор завоюва 4-то място в крайното класиране от участвали 14 отбора. А Катя Василева се класира четвърта в индивидуалното класиране.