Тролейбусен транспорт остава с двама управители за момента
Тролейбусен транспорт остава с двама управители за момента / netinfo

Кметът на Враца Тотю Младенов оттегли докладната си за освобождаването на Димитър Гъндев като управител на "Тролейбусен транспорт". Мотивът, с който общинските съветници поискаха това от него бе непълната документация представена по случая. В момента общинското дружество фактически има двама управители. Димитър Гъндев, който беше управител преди 8 години и чието място закона пазеше до сега, поиска да се върне отново, след като не бе избран за депутат. Преди два месеца, обаче след проведен конкурс, мястото бе заето от Илиян Йончев. В момента Гъндев е в болничен, а случаят ще бъде разгледан на следващото заседание на Общинския съвет.