"Извинявам се на врачани, че няма да завърша мандата, за който ме избраха", каза днес кметът Тотю Младенов. Той бе определен за министър на труда и социалната политика в новия кабинет. По неговите думи през последните няколко месеца е работел по управленската програма на ГЕРБ, в частта й за социална политика, но не е очаквал номинация за поста министър. Бойко Борисов го е потърсил, за да говорят за издигането му по време на посещението му в Италия преди дни.
"Не съм го искал, просто се наложи, но ще продължавам да работя за Община Враца, каза още Т.Младенов и добави, че така ще има дори по-добра възможност да го прави. Той бе категоричен, че ще продължи да следи какво става с проектите, с които Община Враца е кандидатствала по различните програми.