Станишев: "Завиждам на Бойко Борисов. Благородно!"
22177
Станишев: "Завиждам на Бойко Борисов. Благородно!"
"Не сме градивна опозиция, защото насреща ни няма политика" - това обяви днес във Враца лидерът на БСП Сергей Станишев. "За два месеца парламентът е приел пет закона и то само структурни. Няма реално управление, има само приказки. Министърът на финансите 10 пъти си промени мнението за това колко е бюджетния дефицит!" заяви още Станишев и допълни:
"Благородно завиждам на Бойко Борисов, защото има зад гърба си 116 депутати, и подкрепата на останалите групи. При това положение е лесно да се правят ревизии."
Според Станишев за двата месеца след изборите няма подписан и нито един договор по еврофондовете.
Лидерът на БСП беше във Враца за среща с актива и депутатите преди предстоящия конгрес на партията.