Разбиха две коли в Дъбника
Разбиха две коли в Дъбника / netinfo

Две идентични кражби от леки автомобили са извършени през миналото денонощие във врачанския ж.к. "Дъбника". От "Опел Вектра" паркирана до бл. 13 са откраднати резервна гума, оборудване и сгъваем стол, а от "Мерцедес", спрян пред бл. 12, е взето CD. И в двете коли е проникнато чрез използване на подбран или подправен ключ. Случаите се разследват от полицията.