Продължават да се разболяват от туберкулоза
Продължават да се разболяват от туберкулоза / netinfo

Нови два случая на туберкулоза са засекли епидемиолозите от РИОКОЗ Враца. През изминалата седмица са проучени общо 33 огнища на заразни заболявания. Сред тях са 13 случая на ентероколит и 2 на колиентерит. Има регистриран един заболял от лаймска болест, трима от салмонелоза и два от дизентерия. Хваналите ОРЗ са 21.