Близо 500 хиляди лева от тазгодишния бюджет е заделила община Монтана за реконструкция на 5-те функциониращи спортни обекта на територията на града. Около 90 хиляди лева са определени за газифицирането на спортен комплекс “Огоста”.
Там ще бъдат ремонтирани съблекалните, хотелската и фасадната част, съобщи за Дарик радио кметът Златко Живков. До седмица се очаква и потвърждението за обновяването на залата по баскетбол в кв. Младост. Срокът за приключването на ремонтните дейности е до месец август, когато започва сезонът на спортните игри.