Полицаи ловят риба
Полицаи ловят риба / netinfo

Представител на ОД МВР Враца е победител в първенството по спортен риболов провело се на стената на язовир "Огоста" край Монтана. Първенец в отборното класиране пък е Районното управление в Монтана. Състезанието е по повод професионалния празник на МВР и 130 години от създаването на министерството. Негови организатори са ръководството на ОД МВР, Полицейският синдикат на дирекцията и териториалното звено по "Рибарство и контрол" - Монтана. Наградите - грамоти, медали и купи, бяха връчени от директорът на полицията в Монтана комисар Чавдар Караджов.