"Сеат Толедо" е катастрофирал в дърво и ограда в село Баурене вчера около 19:30 часа. Шофьорът управлявал автомобила освен, че е бил неправоспособен и е карал с несъобразена скорост, също е бил употребил и голямо количество алкохол. Направената му проба с дрегер е отчела 3.17 промила. Ранени от катастрофата няма, нансени са щети по колата за около 400 лева и по оградата за около 150 лева. На водача е съставен акт и срещу него е започнато бързо производство, съобщават от полицията.
Органите на реда ни информират и за ощен един водач, който е заловен да кара пиян в Козлодуй. Патрул го е спрял за проверка снощи в 23:40 часа и е установил, че шофира с 2.32 промила алкохол.