Работна среща с екипа на областната администрация ще проведе днес от 16:00 часа новият областен управеител на Враца Пепа Владимирова. Тя ще се запознае поименно с всеки един служител. Срещата е обща и ще бъде в голямата заседателна зала. На нея ще бъдат очертани насоките на бъдеща и ползотворна съвместна работа.
Днес областният управител изпрати над 30 поздравителни писма. Една част от тях са отговри на поздравления от министри от кабинета, колеги областни управители, директори на държавни институции и посланика на Украйна в Република България, а друга част са поздравителни адреси за встъпването в длъжност на назначените към момента областни управители.