Пепа Владимирова на първа работна среща в Министерски съвет
Пепа Владимирова на първа работна среща в Министерски съвет / netinfo

 В първата работна среща на областните управители с министър-председателя и министрите ще вземе участие и новият врачански областен управител Пепа Владимирова днес. 

В 11.00 часа в сградата на Министерски съвет на Република България започва първата работна среща между 28-те областни управители, министрите от Кабинета и министър-председателя Бойко Борисов. На нея ще бъдат очертани основните насоки в работата, както и взаимодействието между различинте звена в управлението на държавата.