Пиян водач на БМВ не е изпълнил сигнал със стоп-палка на полицейски патрул снощи около 23ч. в Б. Слатина, информират от ОД на МВР - Враца. По-късно той е бил принуден да спре и е установен с 1.64 промила алкохол и без свидетелство за управление на МПС. Книжката му е била отнета за употреба на алкохол.
Още един пиян шофьор е катастрофирал при при "Попов мост" до с. Говежда, Монтанско. Той се е преобърнал с висока скорост в крайпътна канавка. Уредът е отчел 2.03 промила.