Още един врачанин се самоуби
Още един врачанин се самоуби / netinfo

Възрастен мъж се е самоубил вчера, съобщават от ОД на МВР - Враца. Сигнал на тел. 112 е подал синът на П.Н./58г./, който е намерил в апартамента си  с прострелна рана на дясно слепоочие баща си. Намерена е бележка, сочеща за самоубийство. Мъжът се е прострелял със законно притежаван пистолет. Настанен е в реанимацията във Враца с опасност за живота. 

 В 18.45 часа лицето е починало. Това е 11-то самоубийство от началото на годината във врачанско.