Община Монтана - с шест училищни автобуса
Община Монтана - с шест училищни автобуса / netinfo

Нов автобус получиха учениците в община Монтана. Това е шестото превозно средство за извозване на децата от  и до близките села, където учебните заведения са закрити, разясни кметът Златко Живков. Новият автобус е 32 местен и е втория такъв за транспортиране на учениците до 16 годишна възраст. Той е получен по програмата "Оптимизация на училищната мрежа", по която Община Монтана е кандидатствала.