Обновяват ученически стол в Бяла Слатина
Обновяват ученически стол в Бяла Слатина / netinfo

 Започна ремонта на залата за хранене в СОУ „В.Левски" в гр.Бяла Слатина. Той се извършва под ръководството на г-жа Славка Цанкова, зам.-кмет на общината. Директорът на училището г-н Йордан Цоканов благодари на Общинска администрация за усилията, които полага за децата.  По постановление №86 на СОУ „В.Левски" се дава статут средищно училище и средствата, отпускани, за да бъдат подсигурени всички необходими условия за пътуващите ученици, ще бъдат използвани за възстановяване на старата зала за столово хранене, която не функционира от около 20 години. Усилена работа тече и за възстановяване на санитарните помещения към залата.