Нови злоупотреби със Синя зона
Нови злоупотреби със Синя зона / netinfo

Служители на "Паркинги и гаражи" все по-често не издават талони при престой в "Синя зона", алармира управителя на дружеството Искра Гешева. Това е сериозно нарушение, при което служителите не отчитат всички събрани приходи. В тази връзка ръководството на община Враца напомня на гражданите, че изискването на талони е задължително. При констатирани нарушения ще бъдат глобявани, като служителите на „Паркинги и гаражи", така и водачите, които са дали пари, без да изискат съответният документ. През тази седмица ще бъде засилен контролът за нарушения от такъв характер в "Синя зона".