Неизлечимо болен се самоуби
Неизлечимо болен се самоуби / netinfo

62-годишен мъж от Лом се е самоубил като е скочил от четвъртия етаж на болницата в града. Мъжът, който е бил с тежко неизлечимо заболяване, е настанен в лечебното заведение на  9 август придружаван от съпругата си. По данни на очевидци той е скочил сам от терасата на четвъртия етаж, като последните му думи са били, че желае да си сложи край на живота. Сигнал за инцидента е получен в полицията вчера около 13:55 часа. Местопроизшествието е посетено от оперативно-следствена група. Случаят се разследва.