Мъж в тежко състояние след токов удар
Мъж в тежко състояние след токов удар / netinfo

Работник в "КИП и А" в ТЕЦ - Враца е в тежко състояние след токов удар, съобщават от ОД на МВР. Инцидентът е станал вчера към 11.15ч. при ремонтни дейности в помещение- закрита разпределителна уредба. 40-годишният П.А. е настанен в ОАРИЛ в болницата във Враца с изгаряния по тялото. Пострадалият е под наблюдение.

Уведомена е Инспекцията по труда, откъдето е изпратен представител в ТЕЦ-а за изясняване на ситуацията.