Мъж от Лом почина след токов удар
Мъж от Лом почина след токов удар / netinfo

 48-годишен мъж е починал след токов удар в Лом, съобщават от ОД на МВР Монтана. Инцидентът е станал при извършване на ремонти дейности в частен дом снощи около 18ч. Трупът е транспортиран в болницата в Лом за извършване на аутопсия. Извършен е оглед на местопроизшествие и проверка на ел. мрежата на адреса съвместно с екип на ЧЕЗ.