Масово разбиват коли
Масово разбиват коли / netinfo

За 6 кражби от моторни превозни средства станали през изминалото денонощие съобщават от полицията във Враца. 4 от тях са извършени в жилищния комплекс "Дъбника" в града. При всичките са взломени ключалките на шофьорските врати и са откраднати CD-та от автомобилите, заедно с други лесно преносими вещи. Петата кражба, отново на авто-CD, е извършена в Козлодуй след счупване на стъкло на колата. В село Баница пък от товарен автомобил "Мерцедес" са откраднати 300 литра дизелово гориво и резервна гума с джанта. Камионъте е управляван от словашки гражданин, който е подал сигнала в полицията. Органите на реда работят по всички случаи.