Конкурс в памет на Левски
Конкурс в памет на Левски / netinfo
Конкурс за рисунка на тема  “Апостолът в мен” ще се проведе във Враца. В изявата, посветена на 170 годишнината от рождението на Васил Левски,  ще могат да участват деца и ученици от 6 до 18 години, разделени в две възрастови групи.

Конкурсът ще се проведе като пленер на 18 юли 2007 год. от 8.30 в Етнографско-възрожденски комплекс “Св. Софроний Врачански”, а желаещите да участват ще се записват на място.

Награждаването ще се състои пред паметника на Васил Левски след официалното тържество, уточняват от общината, рисунките ще бъдат експонирани в градината пред паметника.