Благодарствено писмо до комисар Светли Петков, директор на ОДП – Монтана изпрати кмета на Вършец Боряна Бончева. В него тя изказва благодарност до служителите на РПУ – Вършец за проявения професионализъм и осигуряване на спокойствието на гражданите по време на коледните и новогодишни празници.
“Вярата на хората в държавните институции се гради на нашата обща отзивчивост, внимание и съпричастност към тях”, допълва г-жа Бончева.