Кампания срещу насилието тръгва в Монтана
Кампания срещу насилието тръгва в Монтана / netinfo
Социални работници и доброволци от Монтана започват кампания срещу насилието в училище.

Шест училища ще разработят специални програми за борба с насилието над малки и големи, като социални работници ще помагат на всяко дете в беда.

Кампанията „Сам не мога да се справя с това...” има за цел да намали значително агресивните прояви на учениците, като разкаже за последиците и демонстрира потенциалните опасности пред младите хора от насилието в училище. Партньори в кампанията освен учебните заведения са и "Отдела за закрила на детето" Монтана.