Изкъпете се и домакинствайте в събота и неделя!
Изкъпете се и домакинствайте в събота и неделя! / netinfo
Врачани няма да имат топла вода от понеделник - 18 юни заради годишната профилактика на дружество”Топлофикация”. До седмица фирмата ще възстановява поетапно топлоподаването в града. Отново горещата вода ще потече на 25 юни в жк”Дъбника” и Централната градска част. След още два дни топла вода ще имат в жилищните комплекси “Младост”, “Иван Кинов” и Медковец.