25 години от създаването си отбеляза днес Индустриалната стопанска камара Враца. В нея членуват около 50 работодатели, като 80% от тях редовно ползват услугите на организацията, заяви изп.директор Лиляна Нелова.
По повод празника с грамоти бяха отличени 12 фирми, а плакети получиха бившите директори, сред които и настоящия кмет на Враца Войслав Бубев. Сред гостите бяха председателят на Българската стопанска камара Божидар Данев, гл.секретар Петър Денев, обл. управител Антонио Георгиев и зам. кмета на Враца Момчил Младенов.