Хванаха телефонен терорист
Хванаха телефонен терорист / netinfo

Полицията в Монтана залови мъжът подал сигнал за бомба на телефон 112 на 27 септември. Тогава при претърсване на сградата взривно устройство не бе открито. За установяване на автора на престъплението в Областната дирекция на МВР Монтана е сформирана работна група от сектор "Противодействие на организираната и тежка престъпност" и Районното управление в града. В резултат на успешно проведените оперативно-издирвателни мероприятия е заловен извършителят, това е 36-годишният Д.М., живущ в село Бабино, общ. Криводол. Мъжът е открит в град Враца и от него е иззет мобилния телефон, с който е отправил заплахата. Материалите по преписката ще бъдат докладвани на Районна прокуратура - Монтана.