Хванаха крадци на ток в Берковица
Хванаха крадци на ток в Берковица / netinfo

Служители на РУМВР Берковица и на  "ЧЕЗ РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ БЪЛГАРИЯ" АД откриха крадци на ток. При съвместна проверка е констатирано неправомерно присъединяване към електроразпределителната мрежа на четири жилищни обекта. В тях живеят семействата на Т.Р. на 38 години, М.Б. на 31 години, Н.Л. на 51 години и Д.Д. на 40 години, всички от Берковица. Съставени са констативни протоколи и е извършен оглед на местопроизшествията. Работата по случаите продължава.