Две телефонни измами във врачанско вчера
Две телефонни измами във врачанско вчера / netinfo

Нови две жертви са изгорели с по 2000 лв. от телефонни измами, съобщават от ОД на МВР - Враца. В с. Бели Извор 69-годишна жена е предала на "следовател" 2000 лв., вчера малко преди 15ч. Били й поискани 15 хил. Жената описала „следователят" на неопределена възраст, пълен, с бръсната глава.

В 19.30 ч. на същия ден в Згориград още една жена - 63-годишна, изгоряла със същата сума. След предварителна уговорка пред дома й дошъл непознат мъж на около 25 г., слаб, облечен в светла блуза и панталони под коленете.