Две коли горяха във Враца
Две коли горяха във Враца / netinfo

Лек автомобил "Опел Корса"  е бил запален от неизвестно лице тази нощ във Враца. Огънят е обхванал и паркираният в съседство "Фолксваген Пасат". При пожара са изгорели ел. инсталацията, двигателят,  таблото и част от купето на Опела и двигателят и предна лява част /гума и калник/ на Фоксвагена. Огънят е загасен от служители на РУ-ПБС-Враца. Колите са били паркирани на ул. "Поп Тодор Врачански" №3 пред вх. А. Палежът е бил извършен с неустановена до момента течност, информират от полицията. Случаят се разследва.

В Роман пък се е самозапалил мотокар. Инцидентът е станал вчера в цех "Автотранспорт" на Фирма "Метизи"-АД. Причината за пожара е късо съединение от акумулаторната батерия. Единствено тя е пострадала от огъня, други щети не са нанесени.