Две коли горяха в Монтана
Две коли горяха в Монтана / netinfo
Два автомобила са били запалени тази нощ в Монтана. Колите “Пежо 306” и “Пежо 405”, са били парирани в ж.к. “Пъстрина” и са собственост на 61-годишния А.А. и 64-годишния Д.К., и двамата от Монтана.

Щетите възлизат на 6 000 лв. Спасени от запалване са съседни автомобили. На местопроизшествието е изпратена дежурна следствено-оперативна група на РУ МВР Монтана за извършване на оглед. Причините за произшествието са в процес на изясняване.