С два сребърни медала се завърнаха врачанските състезатели от провелия се в град Левски Втори кръг от Държавния шампионат по автомоделизъм за радио управляеми модели с електро двигател. В клас Електро сток деца сребърният медал е за Росен Ралчовски, а в клас Електро сток - за Мартин Дамянов.
Другият представител на Спортно технически моделен клуб Враца Дамян Петров е участвал като съдия на провелото се през изминалия уйкенд състезание.