ВиК Враца уведомява абонатите си, че поради отстраняване на авария, днес 11 юли 2007 г. ,
до 16.30 часа ще бъде спряна водата в зоната , заключена между ул. “Екзарх Йосиф”, бул. “Демокрация”, ул. “Спортна” и бул. “Втори юни”.
Вода няма да има до 15:00ч. и в района около Болницата и ж.к. “Младост”.
До 16:30ч. ще бъде спряно водоподаването в ж.к. “Дъбника”в гр. Враца.