Целим се във високото: Сашо Ангелов преди първия мач на Ботев - Враца
Целим се във високото: Сашо Ангелов преди първия мач на Ботев - Враца / netinfo

 "Правилно е да се целим във високото" каза новият старши треньор на "Ботев"  - Враца Сашо Ангелов преди срещата с "Ботев" Криводол в събота.  Първият мач от първенството в  Западна "Б"футболна група ще се играе на стадион "Христо Ботев" във Враца от 18ч. "Има свръхочаквания към нас и това е добре, допълни още треньорът, отборът е готов на 70%. Трябва да се подхожда спокойно и уравновесено към всеки мач. Когато човек е подготвен добре, не се притеснява срещу кой играе. В Криводол играят опитни футболисти, но има начин да им се противодейства. В "Ботев" - Враца има млади състезатели,  според мен е по-добре така да се гради отбор", сподели Сашо Ангелов.

22 са картотекираните състезатели, на които ще разчитат врачани на успех в срещата. Да затвърдят място в "Б" група е целта на отбор и ръководство.

Футболистите на гостуващия "Ботев" са готови за срещата, няма контузени състезатели, уточниха от криводолския тим.