Наравно завърши срещата от втория кръг на шампионата по футбол в Западна "Б" група между отборите на "Ботев" и "Белите орли". "Изтървахме трите точки в лесен мач", каза старши треньорът на ботевци Сашо Ангелов.
Головете за врачани реализираха Румен Рангелов и Тихомир Найденов. Малко преди края на срещата за втори жълт картон Рангелов беше изгонен от съдията.
В следващата среща "Ботев" - Враца ще посрещне на стадион "Хр. Ботев" отбора на "Балкан" - Ботевград в събота, 22.08. от 18 ч.