Болен от рак се самоуби
Болен от рак се самоуби / netinfo

50-годишен мъж от село Баурене е намерен мъртъв в дома си вчера, съобщават от полицията. Той се е самоубил с нож в корема. По данни на личния лекар мъжът е бил в напреднал стадий на рак. По тялото не са открити видими следи от насилие.  Случаят се разследва.