БНД организира дискусия в Монтана
БНД организира дискусия в Монтана / netinfo
Среща-дискусия под надслов “Една година за Монтана в Европейския съюз” ще се проведе днес в Монтана. Срещата се организира от парламентарната група на “Българска нова демокрация”, член на която е и народния представител от Монтана доц. Борислав Великов.

Предвижда се в дискусията да бъдат засегнати теми като здравеопазване, образование и земеделие. По проблемите ще говорят доц. Атанас Щерев, Татяна Калканова и бившия зам.министър на земеделието Бойко Боев.

Срещата започва от 17,30 часа в голямата зала на Младежкия дом в Монтана.