Биха и ограбиха шофьор след катастрофа
Биха и ограбиха шофьор след катастрофа / netinfo

Шофьор би колега и му отне колата след катастрофа станала в с.Върбица, съобщиха от ОД на МВР Враца. При инцидента са се ударили "ВАЗ 2107" с водач П.Б. от с.Камено поле и "Опел Вектра" с водач Р.К., на 25 години, от с.Върбица. Виновник за боя е Р.К., който нападнал другия шофьор и му отнел автомобила.

Потърпевшият е подал сигнал до РПУ Враца. Открадната кола е открита в селото на нападателя, но самият той се укрива от органите на реда. По случая е образувано досъдебно производство.