/ ПФК Черно море
Юношите на Черно море, родени след 2001 година, продължават на 1/4-финалите от турнира за купата на БФС. Младите “моряци”, водени от Тодор Каменов, победиха Черноморец Бургас с 2:0 на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

В първия мач варненци записаха успех с 2:1 и с общ резултат 4:1 се класират в следващата фаза на турнирната надпревара.

Джан Хасан откри резултата в 47-ата минута, а Драгомир Радев покачи на 2:0 10 минути по-късно от дузпа за нарушение срещу Златин Станков. Освен двата гола “моряците” удариха три греди и изпуснаха още куп голови ситуации.

Жребият за 1/4-финалите от турнира ще се тегли на 14 ноември.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Златин Станков (60-Веселин Йорданов), Росен Стефанов, Димитър Ралчев, Радостин Желев, Драгомир Радев (60-Мартин Милушев), Радослав Златев, Калин Георгиев, Светослав Павлов (75-Николай Станев), Джан Хасан (65-Атанас Йовчев), Паоло Пасков.