Трети ден продължава детския футболен турнир „Хаджи Димитър”
Трети ден продължава детския футболен турнир „Хаджи Димитър” / netinfo

Във втория ден на детския футболен турнир за Деветата традиционна купа “Хаджи Димитър” в Сливен отборът на ОФК Сливен завърши при нулево равенство с тима на Елхово.

В останалите изиграни срещи ПФК Черно море” победи Разлог с 4:1, ПФК Нафтекс се наложи с 2:0 над отбора на ФК „Стандарт”, а тимът на Кермен разгроми ФК “Хаджи Димитър” с 9:0.

Последните срещи от предварителните кръгове се играят днес.

В първа група съперници ще бъдат ПФК Нафтекс и ФК Кермен. В другата среща за деня ФК „Стандарт” среща ФК „Хаджи Димитър”. Във втора група един срещу друг ще се изправят лидерът в класирането ПФК Черно море и ОФК Сливен и ФК Разлог – ФК „Стефан Караджа”.

Финалните срещи ще се играят утре, когато ще стане ясен победителят на деветото издание на Купа „Хаджи Димитър”.

Награждаването ще се състои около 11.00 часа на стадион „Хаджи Димитър”, когато ще бъдат връчени наградите - купи и спортни екипи за всички участници.