ОДМВР-Шумен
ОДМВР-Шумен / ОДМВР-Шумен
Никола Козлево ще е домакин на колоездачно състезание, кръг от Черноморската колоездачна лига . 

Полицейски служители от областната дирекция ще се погрижат за охраната, съпровождането и обезопасяване на движението при провеждане на надпреварата на 28 и 29 юни.

Охраната по време на надпреварата ще се проведе за времето от 14:00 часа до 19:00 часа на 28 юни / петък/  по трасето в дисциплина „Индивидуално бягане“ по маршрут  Никола Козлево- Хърсово- Никола Козлево .

Дисциплина „Общ старт“ започва в 10:00 часа на 29 юни , като охраната ще продължи  до приключването. Маршрутът ще бъде  от село Стоян Михайловски – Жилино- Църквица- Хърсово- Никола Козлево- Вълнари.

От полицията молят водачите да спазват указанията на пътните полицаи и да не създават предпоставки за произшествия по време на състезанието.  Униформени служители ще се движат по трасето ,ще спират за кратко време идващите насрещно пътни превозни  средства. Ще дават указания на водачите да шофират внимателно, да не навлизат в колоната и да пазят колоездачите.