АБВ и "Движение 21" - заедно на предстоящия предсрочен вот
АБВ и "Движение 21" - заедно на предстоящия предсрочен вот / БГНЕС, архив
Тодор Тодоров ще бъде председател на Районната избирателна комисия за Пловдив на предстоящите парламентарни избори, съобщиха от Централната избирателна комисия. Юристът е от квотата на ГЕРБ  и неговата кандидатура е била единствената, предложена на консултациите при областния управител. На президентските избори Тодор Тодоров също оглавяваше 16-а РИК. Към момента той работи в община Пловдив като директор на дирекция „Обществени поръчки”.

Заместниците му са Радина Петрова от ДПС и Кристиан Гьошев от ПП „България без цензура“. Десислава Чергарова от БСП е секретар.
 
Комисията е 17-членна и започва работа от утре. Основната задача на комисията е до 21-ви февруари да регистрира всички кандидат-депутати.