И Лозно не успя да спре Кюстендил. Проблеми за Бузлуджа
И Лозно не успя да спре Кюстендил. Проблеми за Бузлуджа / netinfo

Само един двубой от областна футболна група "Осогово" завърши без победител. Слокощица и Нов чифлик завършиха при резултат 1:1.

Младият отбор на Лозно не успя да отнеме точки от лидера в класирането "Кюстендил". Водени от неуморимият си капитан Даниел Йорданов, Славчо Бойчев, Ивайло Странджов и Емил Стоянов, символичните гости спечелиха с 1:2. Резултата откри голмайсторът на ФК "Кюстендил" Андрей Иванов в 41 минута. Бранимир Венциславов покачи на 0:2 в началото на второто полувреме, след красиво воле.

Адриан Игов върна едното попадение, след грешка на вратаря Атанас Атанасов, но силите на Лозно стигнаха до това 1:2. Мачът на стадиона в Коняво наблюдаваха около 100 фенове на футбола.

Изненадата на кръга е загубата на "Бузлуджа" в Ябълково с 5:1. В най- резултатният мач от кръга преди Великден, Търновлак отстъпи на Богослов с 4:6. Победа като гост за Ваксево, с 0:3 срещу Горна Гращица.

Вторият в класирането на група "Осогово" Жабокрът спечели 3- те точки след 2:1 над Граница. Багренци продължава успешните си мачове през пролетния полусезон, успех с 2:0 над Копиловци.

Без загубена точка, ФК "Кюстендил" е убедителен лидер с 57 точки, пред Жабокрът с 42 и Нов чифлик с 39 точки.