Гладиаторите, Светкавица и още 6 отбора на полуфинали в Каменица ФЕНкупа
Гладиаторите, Светкавица и още 6 отбора на полуфинали в Каменица ФЕНкупа / Влади Владимиров, Дарик- Кюстендил

Ясни са 8- те отбора, които ще представят Кюстендилска област и ще търсят място на финалите на аматьорския турнир Каменица ФЕНкупа. 27 тима се срещнаха днес на стадион „Осогово", като едновременно се играха по два мача. Някои от отборите, които продължават напред в турнира имаха късмет при жребия и трябваше да елиминират само един съперник.

"Гладиаторите", "Светкавица" и още 6 отбора на полуфинали в Каменица ФЕНкупа
netinfo

Полуфиналисти са отборите на ФК „Мила", „Гладиаторите", „Сините извори", „Ботев", „Феста", „Изток", „Армеец" и „Светкавица". Кюстендил ще е домакин за първи път на полуфинали, те са на 27- 28 април. В тях ще участват 32 отбора от областите Благоевград, Перник и Кюстендил.

netinfo

Председателят на Областния съвет на БФС- Кюстендил Спиро Сираков и председателят на Съдийската комисия Огнян Пешев бяха на секретарската маса.

Срещите се играха в две полувремена от по 15 минути, като на полето бяха по петима полеви играчи и едни вратар.