/ Весела Николчова, БФХГ
"Спортист №2 на Кюстендил" за 2018 година, Цветозара Миленкова спечели 4 медала, като се класира 3-та в многобоя на Държавно първенство "Златен обръч", за девойки младша възраст. Първенството събра най- добрите гимнастички в тази възраст в България.

Цветозара Миленкова в топ 3 на Златен обръч
Весела Николчова, БФХГ

Състезателката на кюстендилския "Велбъжд", с треньор Весела Николчова завоюва бронзовия медал в многобоя и се класира за финалите и на 4- те уреда. Цветозара Миленкова спечели златен медал на лента и бронзови отличия на топка и въже, а на бухалки се нареди 5-та.

Преди седмица, Цветозара Миленкова откри Световната купа в София, заедно с футболната звезда Димитър Бербатов и получи като подарък едно от триката на златните момичета от ансамбъла на Ива Ананиева.

Много достойно се представи и другата гимнастичка на "Велбъжд" Нилана Колевска, която се класира 12- та в многобоя. Участваха близо 70 гимнастички от цялата страна.