72-годишна жена е подала сигнал в Районно управление на полицията, че е станала жертва на телефонна измама. Снощи, около 20:00 часа, непознат за нея мъжки глас й съобщил, че дъщеря й е претърпяла злополука, вследствие на което е със счупени крака, ръка и таз.
Необходими били пари за операция. Жената предала сумата от 400 лв. и златни накити. По случая е образувано досъдебно производство.