Рекламният мениджър на Дарик-Добрич Миглена Филипова роди момиченце. Майката и бебето се чувстват добре. То е проплакало за първи път в 12.04 часа в болница "Света Анна" във Варна. Госпожицата тежи 3.00 килограма и е висока 50 сантиметра. Тя ще се казва Сияна, кръстена е на баща си Стоил и майката на Меги Стоянка.
16 е щастливо число за родителите Меги и Стоил. На 16 октомври беше тяхната сватба, а днес на 16 август се роди първото им дете.
Родителите благодарят за грижите на екипа от АГ отделението на варненската болница д-р Станислав Славчев и акушерките Грета Георгиева, Нина Михайлова и Роси Кирчева.
Честито на Меги и цялото й семейство от всички в екипа на Дарик-Добрич! Да ви е жива и здрава дъщеричката!