Ливърпул не успя да бие поляци
Ливърпул не успя да бие поляци / netinfo
Ливърпул завърши наравно 1:1 с полския Висла Краков в третата си контрола от началото на лятната подготовка.

И двата гола в мача паднаха още в първите минути на срещата. В 6-ата минута украинският нападател Андрий Воронин откри в 6-ата минута, след втория си опит, а домакините изравниха шест минути по-късно.

Официален дебют с червената фланелка направи италианският национал Андреа Досена. Левият бек не взе участие в първите два мача на мърсисайдци, тъй като все още нямаше работна виза.

Двубоя също пропусна и капитанът Стивън Джерард, който има леко разтежение. Халфът бе изпратен в Англия където ще се подложи на лечение. Очаква се Джерард да отсъства от терените близо 10 дни.

Следващата проверка на Ливърпул е във вторник срещу тима на Валери Домочвийски – Херта Берлин.